| Andrada003 a întrebat:

Cum se numea filmul acela cu catelusi golden retriever? Ei s-au dus intr-o masina si masina asta i-a dus pana la polul nord si au intalnit un baiat si i-a antrenat pentru o cursa...E foarte frumos filmul... Daca-mi spuneti cum se numea primiti un fundoi+vot!

Răspuns Câştigător
| LorenaCorina a răspuns:

Se numeste 'Echipa De Catei - Aventura In Alaska' poti sa-l vezi online :http://www.desene-animate.info/......dies-2008/

| Andrada003 explică (pentru LorenaCorina):

Ai primit funda plus vot de la mine! Multumesc m-am uitat de multe ori la filmul acesta dar am uitat cum se cheama.

| LorenaCorina a răspuns (pentru Andrada003):

Npc si eu l-am vazut de multe ori pe disney channel i mi-a placut.