| marius9998 a întrebat:

Cum se numea filmul acela, cu un infractor care semana cu shawn michaels si era vanat de altii, parca prin desert, si a ajuns acasa la o femeie si un barbat care parca erau veterinarithinking si au avut grija de el, si mai pe final ajuns la un fel de hotel abandonat si a fost impuscat? cred ca este vechi filmul. FUNDA

1 răspuns:
| nonameID a răspuns:

Scrie pe google cuvinte cheie din film
De ex "movie convict desert hunted house veterinary" ceva de genul. Il gasesti destul de usor.