| goldentiddler a întrebat:

Cum vi se pare serialul Suleyman Magnificul?

20 răspunsuri:
| elenutza27 a răspuns:

Este frumos.Imi place ca se bazeaza pe fapte reale.Dar tie?

| ianaa a răspuns:

Superr

| dragos9234 a răspuns:

Porcarii mai mari nu prea exista.

| HaLoGeNNN a răspuns:

Cel mai tare SERIAL!

| Addaa1998 a răspuns:

Este serialul meu preferat!
Il iubesc, no comments!
Mai ales cand citesti cartea, mi-o doresc, trebuie doar sa pun comanda!

| Forev3rAlone a răspuns:

Nu imi place.Parintii mei il urmaresc, dar pe mine chiar nu ma incanta. happy

| BountyWG a răspuns:

Criticii i-au dat nota proasta deoarece in film sunt prezentate chestii cam prea private din Viata lui Suleyman Magnificul.A fost un episod care a fost interzis deoarece avea scene 18+ cu conotatii s*x*a*e.

| acvilasurprinzatoare112 a răspuns:

Imi place la nebunie! Tie?

| xxxSecretDiscretxxx a răspuns:

Frumos

| Ancutza12 a răspuns:

Imi place. happy

| HubbleBlue a răspuns:

Tare

| ArySwetty a răspuns:

Foarte tare! big grin

| alina5560 a răspuns:

La inceput il uram dar datorita mamei a inceput sa-mi placa acum sunt mare fanahee hee

| Lorycyka93 a răspuns:

Merita vazut. Aviz amatorilor, gasiti toate episoadele din Suleyman Magnificul + alte informatii despre serial pe www.SuleymanMagnificul.com

| goldentiddler explică (pentru Lorycyka93):

Se pot vedea online? Unde ca eu nu am gasit decat rezumatul fiecarui episod? Si mai este un clip cu o reclama, dar serialul nu il gasesc. Lorycyka, esti draguta sa ne spui si noua?

| MinnieGirlDary a răspuns:

Pur si simplu il ador love struck; x; x E palpitant, interesant, contine si putina istorie, dragoste, drama. E un serial foarte in top si in plus e si diferit...Nu prea s-au mai facut seriale care sa dezvaluie atat de tare viata unui musulman! happy Daca il vizionezi, vizionare placuta! Daca nu, ti-l recomand cu cel mai mare drag! :*

| MrZbyy a răspuns:

Naspa

| MichaelJacksonPopKingPop a răspuns:

Prea tare frate, asa serial rar gasesti iti spun eu.Imi place mult, foarte nota 10 frate daca tie iti place e bine happy.Ma uit mereu.Nu pierd nici un episod.