| htaed a întrebat:

Daca faci o rezervare la un film, cu cat timp inainte sa inceapa filmul trebuie sa cumperi locurile respective? si cu cat timp maxim inainte sa inceapa filmul ai voie sa fi in sala?

Răspuns Câştigător
| smarteye a răspuns:

Pentru a achizitiona biletele rezervate, trebuie sa ajungi cu cel putin jumatate de ora inainte, altfel iti expira rezervarea.

| htaed explică (pentru smarteye):

Si cu cat timp inainte de a incepe filmul ai voie sa fi in sala de film? cu cat timp inainte mergi tu?

1 răspuns: