| NightBoy89 a întrebat:

Daca ma poate ajuta cineva... Poate ati vazut filmul si puteti sa imi spuneti si mie titlul pentru ca nu mai dai de el nici cum si mi-a placut big grin Este vb de in film de ceva pariuri, la faculatate o tipa face un pariu cu un tip, ca se poate culca cu tocilarul clasei, tipa castiga pariul dar isi ia teapa fiindca tocilarul era mana in mana cu tipul cu care facuse ea pariu... este putin din film dar sper ca stiti despre ce vb. mersi

2 răspunsuri:
| claraclarutza299 a răspuns:

Poate este vorba de Pariu cu viata. NU STIU SIGUR.

| NightBoy89 explică (pentru claraclarutza299):

Daca te referi la filmul ala romanesc, nu vb de film romanesc laughing sau serial, e un film big grin