| Done_Diana_Corina_1997 a întrebat:

Daca se uita cineva la serialul coreean RAZBOINICUL de pe national tv, va rog sa imi spuneti si mie daca dong soo ramane cu jin-ju si woon cu jin-sun, si daca imi puteti da si site-ul unde se impaca dong soo cu woon...
funda.

Răspuns Câştigător
| JiHyun a răspuns:

Pai Dong Soo va ramane cu Jin Sun, iar Jin Joo cu Pictorul ala care a copiat hartile de pe spatele lui Jin Sun. Woon n-o sa ramana cu nimeni, o sa se intample ceva si cu el, dar nu vreau sa spun, stric audientele.
Am inteles ca Woon si Dong Soo o sa impace in ep 28 cand Woon l-a ajutat pe Dong Soo, dar nu stiu 100% sigur, s-ar putea sa se impace mai devreme.Gasesti toate episoadele pe http://www.romaniarelease.net/search/label/razboinicul

| Done_Diana_Corina_1997 explică (pentru JiHyun):

Si stii cumva si cum se numeste cantecul care este la sfarsitul fiecarui episod?

| JiHyun a răspuns (pentru Done_Diana_Corina_1997):

Cred ca la asta te referi:
http://www.youtube.com/watch?v=nP07Nacg0B0&feature=related
Se numeste BMK-My Budy

| Done_Diana_Corina_1997 explică (pentru JiHyun):

Multumesc :*

| MissVamp a răspuns (pentru Done_Diana_Corina_1997):

Da e pacat de sfrsitul filmului---- crying woon al meu moare! sad sad

| MissVamp a răspuns (pentru MissVamp):

Sfarsitul *

| Done_Diana_Corina_1997 explică (pentru MissVamp):

Asta este...si mie imi pare rau, dar pe o parte este frumos si asa...

| JiHyun a răspuns (pentru MissVamp):

Stiam si eu... urasc sfarsitul, il iubesc mult pe Woon, preferatul meu, nu numai din serial, ci si dintre toate personajele din serialele coreene

| Done_Diana_Corina_1997 explică (pentru JiHyun):

Si mie imi este drag, dar poate il mai revedem in alt serial

12 răspunsuri:
| Adryan_smaranda_1993 a răspuns:

Woon nu o sa se impace cu dong soo

| Done_Diana_Corina_1997 explică (pentru Adryan_smaranda_1993):

Ba da...in episodul 28 se impaca iar in ultimul woon se arunca in sabia lui dong soo intentionat si ii spune ca vroia sa fie omorat de dong soo...

| Adryan_smaranda_1993 a răspuns:

Stiu cum moare woon
daca va este drag de woon uitati-va la secretele palatului printesa deokman a jucat si in serialul acela