| Thau_KiDu_1996 a întrebat:

Dacă ştie cineva era pe undeva prin 2009 nu stiu sigur un film cu un învăţacel tânar şi il antrena un bătrân, la un momentdat ajunge in oraş şi avea un scutăr si trece unu cu masina peste scutăru lui ştie cineva cum se numeste filmul? Era ceva daca nu ma insel dragonu ceva gen

4 răspunsuri:
| Thau_KiDu_1996 explică:

Am uitat sa mentionez ca filmul avea ca rol principal un tanar numit Gogu.

| faramatania a răspuns (pentru Thau_KiDu_1996):

Acesta este filmul, este cu un tip blond cu ochelari, Cal Chetley ce are un scuter (împrumutat). Uită-te și vei vedea.

| floresdemayo a răspuns (pentru Thau_KiDu_1996):

Nu cunosc filmul, dar după detaliile oferite (cu personajul principal... Goku, nu Gogu), am găsit un film, chiar două, care seamănă cu ceea ce cauți:

Dragonball: Evoluția (2009)
http://www.cinemagia.ro/......tia-26095/

Cred că are și o continuare, vezi partea a II-a:
Dragonball 2: Reborn (2011)
http://www.cinemagia.ro/filme/dragonball-2-reborn-487240/