| Scarbo a întrebat:

Datmi si mie o lista de filme horror sadice, gen hostel, saw, the human centipide, ceva legat de tortura si canibalism.

18 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Wrong Turn 5
Evil Dead
Texas Chainsaw 3D
The Cabin In The Woods
Martyrs

| GutuvanMorgan a răspuns:

UUU, esti insetat :) rau. Daca vrei ceva tare iti dau link pe privat, nu de alta dar sunt copii aici. Fa-mi dovada ca ai 18 ani si ai acces la cele mai crunte torturi, executii, video reale. Ti-as sugera sa-ti traiesti viata, altii isi doresc sa scape de horror dar n-au acest noroc. Doar pentru filme vezi http://www.cinemagia.ro/filme-horror/ ai acolo sute de filme, alege si savureaza-le.

| Deliadelias a răspuns (pentru GutuvanMorgan):

Vreau euuuuuuuu acele video.uri blushing day dreaming
laughing)) Serios, da.mi si mie linkul in privat daca vrei, mersi happy

| Scarbo explică (pentru GutuvanMorgan):

Dami aici ca nu ma lasa sa dau mesaje pe privat... nu se intampla nimic daca-mi dai aici, nu cred ca te reporteaza cineva

| Deliadelias a răspuns (pentru Scarbo):

Hei.
uite niste filme foarte ok, care le.am vazut eu.
Choose (2010)-sadic,teroare
Maniac (2010)
Clinica(2010)
Would you rather (2012)
Mama(2013)
The Cabin in the Woods (2012)- la inceput e plictisitor, dar spre final e super
From Within
The Last House on the Left
The cube
stiu multe, dar le-am uitat dupa nume pe majoritatea, si mi-e lene sa caut laughing. sper ca te-am ajutat cat de cat happy. daca mai stii si tu faine zii devil (preferat: cu criminali in serie laughing )

| Tufan_Jülide_1994 a răspuns (pentru GutuvanMorgan):

Vreau si eu situl te rog frumos

| Ramona_Igna_1993 a răspuns (pentru GutuvanMorgan):

Dami si mie link-ul in privat te rog

| alexblack00 a răspuns:

Final destination, prowl, wrong turn, mirrors. wrong turn sunt 5 parti si la final destination tot 5 partii, mirrors are 2 parti dar sunt super fileme dar eu iti zic sa te uiti la wrong turn ala e tare Funda?

| Scarbo explică (pentru alexblack00):

Am vazut wrong turn si mirrors, scuze ca n-am dat mai multe detalii.

| alexblack00 a răspuns (pentru Scarbo):

Alea sunt frumoase filmele incearca prowl

| ÐiÐi a răspuns:

SCAR (Cicatricea) E vorba despre un psihopat care rapeste cate 2 adolescenti si ii tortureaza oribil pana ce unul dintre ei accepta sa il omoare pe celalalt.

REC(Intregistrarea vezi ca e si 2) E vorba despre un virus care a pus stapanire pe un azil cu babalaci si un reporter se duce la locul respectiv si nu se intampla lucruri dragute... toti cei afectati se comportau ca niste canibali plini de sange si muscau pe altii neafectati.

13 ghosts : e de groaza filmul dar mie mi s-a parut ca e cam prostesc pentru ca nu e nimic real(dar fantomele sunt foarte tari :X )

Si poate ma ajuta cineva rolling on the floor era un film cu o fata si tatal ei se intorc la vechea casa iar tatal si cu unchiul ei incearca sa o tortureze :-s si in plus apare si o fata care zice ca era ft buna prietena cu ea :-s. Si se inchiue usa de la caasa nu e nicio lumina, e frig iar tatal ei cica e ``plin de sange si mort`` dar el de fapt o tortura.

Sper ca te-am ajutat si ma ajuti si tu pe mine rolling on the floor.

| tudysteaua a răspuns:

Am citit comentariile de aici da eu chiar nu ii inteleg pe cei ce au comentat si au zis niste filme care nu au absolut nici o legatura cu ce ai cerut tu.si anume sadice, ceva legat de tortura.in fine.iti spun eu cateva care sa aiba ceea ce ceri tu.
I spit on your grave 1 si 2
The loved ones
Otis
Funny games
Mum and Dad (2008)

| BuxyAmstaff a răspuns:

Masacru in Texas 1, 2.
Canibal Holocaust
Macelarul
Shark River
Evil Dead
Stoker
Mama
Dark Scies
The 4th Reich
Haunted Ship
Zombie Land 1, 2...
The Spider
Trust
Bunyan

| AlecSsS2002 a răspuns:

Incearca casa celor 13 fantome

| QwertyNRG a răspuns:

Warm Bodies
Mama
Los ojos de Julia
Promethus
Skinwalkers
Voodoo Moon
Walled In
Donner Pass
Python
Playback
The Portal
Dark Feed
World of the Dead: The Zombie Diaries

| KarinaLee6 a răspuns (pentru QwertyNRG):

"Los ojos de Julia" e filmul meu preferat, l-am văzut de 3 ori și pot să-ți zic că nu se apropie de ce a cerut el\ea.

| Merchez_Iustin_1990 a răspuns:

The green inferno

| Merchez_Iustin_1990 a răspuns:

Dealuri insangerate