| JoanneMarrie a întrebat:

De ce când vreau să mă uit la un film mi se blochează(adică se opreşte )din 2 în 2 minute? Care e problema?:-s

Răspuns Câştigător
| kscorpio a răspuns:

Incearca sa te uiti la un film de pe site-ul asta www.onlinemoca.com si sa imi spui daca se mai blocheaza. Ca aici sunt pe vk si sa vezi diferenta cum e. Astepti sa se incarce cateva secunde. Iei si tu primul site care se deschide nu conteaza si vezi cum merge un film de acolo ai ce sa iti alegi.

5 răspunsuri:
| kscorpio a răspuns:

Poate nu ai destul spatiu pe partitia C sau depinde pe ce vezi filmul. Pe VK se vede cel mai bine si fara nicio intrerupere. Are cea mai buna viteza. Eu caut numai filmele pe vk daca sunt pe altceva de exemplu fastupload sau divx etc. nici nu ma uit ca la fel mi se intrerup.

| JoanneMarrie explică (pentru kscorpio):

Şi cam cât ar trebui să mai eliberez din spaţiu?

| kscorpio a răspuns:

Pai nu stiu exact. Eu am avut 5 giga, dar acum am 3 giga ca am instalat un joc si tot merge bine dar ti-am zis numai pe VK cauta filmele ca merge uns. Tu pe ce player vezi filmele?

| JoanneMarrie explică (pentru kscorpio):

Poi mă uit online aşa, nu scriu un site anume! Dau pe google şi scriu filme online, am să încerc site-ul. Mulţumesc mult happy!

| kscorpio a răspuns (pentru kscorpio):

Incearca sa te uiti la un film de pe site-ul asta www.onlinemoca.com si sa imi spui daca se mai blocheaza. Ca aici sunt pe vk si sa vezi diferenta cum e. Astepti sa se incarce cateva secunde. Iei si tu primul site care se deschide nu conteaza si vezi cum merge un film de acolo ai ce sa iti alegi.

| Safir_Alexandra_1994 a răspuns:

Si eu am aceeași problemă pe Facebook cand ma uit...si e foarte nasol