| JustMe2099 a întrebat:

Help! Cand vreau sa vad un film care tine mai mult de 40 de minute se blocheaza. Atunci cand ajunge la 40 de minute imi apare ca si cum s-ar fi terminat x-(

Răspuns Câştigător
| Iubareatzãã a răspuns:

...sad ai incercat sa ii instalezi din nou windows'ul?

12 răspunsuri:
| Zenicide a răspuns:

Nu stiu ce pc ai, dar incearca sa maresti memoria pagefile. Filmele online sunt descarcate in pagefile, iar daca acesta e prea mic atunci apare problema mentionata de tine.
http://www.microsoft.com/......efile.mspx

The recommended size is equivalent to 1.5 times the amount of RAM on your system.

| Alexandru98 a răspuns:

Uită-te pe un site care prezintă o calitate mai bună af filmlui
cum ar fi voyo.ro

| EddiWeed a răspuns:

Schimba serverul pe care vizionezi filmul

| JustMe2099 explică (pentru EddiWeed):

Nu-mi merge pe nici un server.

| Iubareatzãã a răspuns (pentru JustMe2099):

Te uiti la ele pe internet, sau?

| JustMe2099 explică (pentru Iubareatzãã):

Da..Ma uit pe internet

| Iubareatzãã a răspuns (pentru JustMe2099):

Incearca sa le vizionezi si pe alte site'uri Poate acolo iti va merge...sau download'eazale de undevahappy

| JustMe2099 explică (pentru Iubareatzãã):

Am incercat pe o gramada de site-uri, iar cand incerc sa le downloadez imi da o eroarea... Oricum mersi pentru ajutor!

| JustMe2099 explică (pentru Iubareatzãã):

As incerca si asta [ nu ma pricep prea bine ], dar am auzit ca imi trebuie driveruri si eu habar nu am de unde le iau pe alea...Mersi mult ca incerci sa ma ajuti happy.

| Iubareatzãã a răspuns (pentru JustMe2099):

Cu placere! Incearca sa vorbesti cu cineva care se pricepehappy nici eu nu le stiulaughing) dar e specialitatea tatalui meu =]]

| Iubareatzãã a răspuns (pentru JustMe2099):

...sad ai incercat sa ii instalezi din nou windows'ul?

| Iubareatzãã a răspuns:

Mersii mult de fundita!:*:*