| anonim_4396 a întrebat:

De ce e asa popular filmul suicide squad?

9 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Datorita titlului, te invata sa faci ce trebuie

| Adry05 a răspuns:

Probabil datoria personajelor, pe mine asta m-a intrigat si m-a facut sa ma duc sa-l vad. laughing E adevarat, nu e vreo capodopera dar e fain si nu simti cand trece timpul. Si Margot e geniala in rol, sa nu mai zic sexy.

| OnuOnulică a răspuns:

A primit multă reclamă.

| Sn4k3 a răspuns:

Multora le-a placut, a avut/are si multe trailere + personajele descrise si multa reclama.

| AFR81 a răspuns:

Asta ma intrebam si eu. Nu mi s-a parut mare capodopera cand l-am vazut. Sunt altele mult mai bune.

| UnBroken2016 a răspuns:

Chestia noua de azi. Maine toti uita si sunt acaparati de noua chestie noua.

| eluveitie13 a răspuns:

Nici eu nu am înțeles asta laughing nu e cel mai minunat film cu super-eroi pe care l-am văzut. Sunt altele si mai smechere care nu sunt asa de apreciate.

| AndreiTPU12345 a răspuns:

Păi aproape la toți pe place filmele de acțiune/comedie....deci de asta.