| spidermannaruto123 a întrebat:

De ce nu a aparut in data de joi 07.04. 2016 un episodul din seria anime Naruto Shippuden ep 456? Si cate episoade vor mai fi (aproximare daca nu stiti fix)?

Răspuns Câştigător
| Piticotu_Raul_2001 a răspuns:

Concediu si eu am fost putin suparat dar a aparut in urmatoarea saptamana joi

3 răspunsuri:
| Alin_Spanu_1997 a răspuns:

Nu ma uit la naruto, nu m-am uitat vreodata. dar bai frate, cum. vrei sa stie lumea. cate episoade pot sa mai urmeze dintr-un serial? serios acum sau de ce nu a aparut.

| Piticotu_Raul_2001 a răspuns (pentru Alin_Spanu_1997):

Este un anime ongoing si este foarte cunoscut si nu inteleg daca ai vrut doar sa critici de ce ai mai scris

| Alin_Spanu_1997 a răspuns (pentru Piticotu_Raul_2001):

N-ai inteles.