| Dlk_Ionela_1999 a întrebat:

De ce nu a aparut inca sezonu 3 din diabolik lovers, suntem in 2019 si tot nu a aparut?

Răspuns Câştigător
| Catrice a răspuns:

Am văzut animeuri de acum 10 ani sau ceva mai puțin care nu au un sezon 2 sau 3 deși in manga povestea e deja terminata.

2 răspunsuri:
| Justme1997 a răspuns:

Este posibil sa apara într-un an/ doi pentru ca e popular, desi nu inteleg de ce. Este un anime destul de slab cu un personaj principal fara personalitate. Totuși, vampirii sunt hot si pentru asta am vazut 1 sezon.