| crιѕтyɴɴα a întrebat:

De ce nu a fost aseara Suleyman Magnificul?

Răspuns Câştigător
| MeridaOcean a răspuns:

Pai nu o sa-l mai dea pana in ianuarie pe 7. pana atunci, pe 31 dec. si 1 ian. o sa dea cum a fost facut filmul, impresiile actorilor, scene...etc.

http://www.kanald.ro/......-00/15226/

uite mai multe informatii.

7 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Nu știu, posibil pentru că era Ajunul Crăciunului. Dar, ştiu că pe 31 apare sigur.

| DiannaDia a răspuns:

Pentru ca il da pe 31 :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajunul Crăciunului? Ce naiba, trebuie să dea mizeria aia ordinară chiar în fiecare zi?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru crιѕтyɴɴα):

La ce creier ai mă mir că eşti capabil să scrii. Ai făcut liceul la seral, secţia zoofilie, nu? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când te referi la concepţie, te referi la cur, aşa cum ai apărut tu, nu? Adică na, când te uiţi la filme de chiloţărese ieftine şi cu vieţile distruse, filme de femei cu soţi beţivi, ca mă-ta, e greu de presupus că ai aflat că puradeii se fabrică prin altă parte. În plus, valoarea ta intelectuală este de presupus că i-a făcut pe toţi să ţi-o tragă anal, deci ar fi cam singurul tip de sex pe care-l cunoşti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Absolut. Şi spre deosebire de tine, pot ceva mai mult decât "vaco". Trebuie să fie nasol să ai un vocabular redus la doar câteva cuvinte. Mă rog, pentru tine nu neapărat, că nu dispui de neuronii necesari pentru a-ţi da seama cam ce loc ocupi pe scara evoluţiei laughing