| Tekken33 a întrebat:

De ce nu mai începe show-ul X factor? Vocea României mai începe? Dar Romanii au talent?

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Daca ratingul scade sub un anumit prag emisiunile nu se mai tin.Mai exista si conflicte intre diverse vedete sau alte motive.Mie nu mi se pare mare pierdere.

Răspuns utilizator avertizat
| sorinul7 a răspuns:

Poti sa te uiti la show-ul One True Singer facut de HBO (care acum e pe SkyShowtime sau il gasesti pe internet ) fiindca e tot un talent show in stilul x factor. Funda?