| Hexcore a întrebat:

De ce serial sa ma apuc dintre:
The vampire diaries
The Walking dead
Breaking Bad
Prison Break
Am terminat Game of Thrones si Vikings si am zis sa mai vad si altele
Tin sa mentionez ca imi plac luptele, suspansul si drama si ca am vazut deja un sezon din prison break

10 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Continuă Prison break, iar apoi poţi să începi The vampire diaries.

| iwefgOficiall a răspuns (pentru J0B0MAT):

Mda eu ai ziceam sa anceapa cu the vampire diaries fiindca s-a terminat serialul 8 sau 9 sezoane.

| Nemessys a răspuns:

Real life.

| Hexcore explică (pentru Nemessys):

M-am apucat de multlaughing, vreau un raspuns adevarathappy

| Canndii a răspuns:

The vampire Diaries apoi urgent The Originals(spin Off)

| Hexcore explică:

Multumesc tuturor, o sa vad Prison Break, apoi The Vampire Diaries

| madalina736 a răspuns:

Continua cu Prison Break. E super fain si are de toate: lupte, actiune, drama, suspans, umor.

| Hexcore explică (pentru madalina736):

Multumesc :d

| madalina736 a răspuns (pentru Hexcore):

Cu drag! big grin

| Alexuca24 a răspuns:

Eu am terminat The Vampire Diaries si a fost super. Iti pot recomanda Riverdale, e un serial nou, dar foarte bine conceput si ar mai fi si The Originals care se intampla in paralel cu The vampire diaries. De asemenea si Prison Break e un se rial excelent, dar ai putea sa vizionezi si Teen Wolf si Supernatural. Sper ca te-am ajutat