| Mayar a întrebat:

De ce serialul Yaman s-a scos de pe Kanal D?
Amanunte cer, ca in mare, stiu si eu, ca nu are acelasi rating ca si Suleyman, dar niciunul nu are ca Suleyman, atunci le scoate pe toate? Atunci de ce au introdus Tradarea? Asta nu e un motiv sa nu il mai difuzeze.
Deci, voi ce stiti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu aveau audienta cu Yaman, asa ca au bagat Tradarea.

5 răspunsuri:
| Nucreeed a răspuns:

Pentru ca e o porcarie de "serial"? E plin de clisee d'alea ieftine.E pentru astia "easily impressed", daca vrei.

| Mayar explică (pentru Nucreeed):

Asa sunt toate. Dar, de ce pe asta l-au scos si au bagat altele, care tot asa sunt? Adica, daca era asta motivul, ca sunt ieftine si porcarii, atunci nu mai baga alt serial de ''aceeasi calitate''

| Nucreeed a răspuns (pentru Mayar):

Pentru ca asta cere publicul roman? Publicul care stramba din nas cand le arati Game of Thrones, dar care ramane mut de uimire cand se uita la seriale precum 'Suleyman' sau 'Tradarea'.
Nici nu as fi auzit de ele, daca nu se uita mama, care are aproape 50 de ani, si pe care pot sa o inteleg de ce s'ar uita la asemenea seriale.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nucreeed):

Pai normal ca stramba din nas.
Ce-ar fi sa dea de la ora 8 pm GOT la tv?
S-ar ingrozi copiii de la atatea scene.

| Sociopat a răspuns:

Turcii scot seriale pe banda rulanta.Vor face asta pana gasesc un serial pe care sa-l mulga la maxim apoi vor face altul."O mie si una de nopti" a fost muls in draci iar acum "Suleyman".Sau romanilor le place mult de Halit Ergenc si se uita doar la seriale cu el.

Întrebări recente