| AnOrdinaryGuy a întrebat:

Deci am incercat sa pun intrebarea asta de 2 ori firar sa fie.Acum vreo 6 ani am vazut un film pe HBO daca nu ma insel cu numele de casa groazei.Am incercat sa il caut, dar in toti anii astia tot nu l.am gasit.Era vorba de un grupde tineri care au gasit o casa bantuita in care se afla o statueta mica.Acestia s.au dus sa exploreze dar la un moment dat o lama lunga iese dintr.o cutie si raneste o fata la umar.Acestia nu baga in seama intamplarea si merg mai departe,Pana ce acestia isi dauseama ca vor muri de ce le este cel mai frica.Spre exemplu,prima fata moare asfixiata intr-o camera umpluta cu nisip. Unui baiat ii este frica sa moara injunghiat, iar un manechin prinde viata si incearca sa il injunghie.De aici nu am mai vazut. Daca ma puteti ajuta va rog cu numele filmului as fi recunascator.Scuzati de asemena scrisul fara diacrtice si eventualele mici greseli dar deja m-am enervat incercand sa pun intrebarea asta.Cum am si zis e a doua oara cand incerc sa o pun.

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Http://www.cinemagia.ro/filme/tags/filme-cu-case-bantuite/. Aici sunt filme cu case bantuite. Poate il gasesti si pe al tau. Tin minte ca am vazut vreo 2 filme de genul asta, dar nu imi mai amintesc numele lor. Bafta la cautat!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok

| AnOrdinaryGuy explică:

L-am gasit, va multumesc mult.

| Sn4k3 a răspuns (pentru AnOrdinaryGuy):

De curiozitate, cum se numeste?