| marian2011 a întrebat:

Deci as vrea un film horror care chiar sa ma sperie..nu imi dati o lista cu filme, vreau 1 sau 2 care le-ati vazut si ma asigurati voi ca ma vor speria.
Astept happy

19 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AlinaOneDirection a răspuns:

Lost Voyage, Sillent Hill.

| marian2011 explică (pentru AlinaOneDirection):

Silent hill l-am vazut, dar in lost voyage ce e horror? happy

| M25M a răspuns:

The Tunnel
REC
The Haunting in Connecticut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Recomand The Descent (unul din cele2)
sau Laid to rest (la fel, unul din cele doua serii).

Enjoy watching!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ju-On 1 si Ju-On 2, Martyrs, Halloween oricare din ele, Frontières.

| RetardedRacoons a răspuns:

Filmele horror noi sunt cam nasoale, se bazeaza pe tactici ieftine de a speria omul, nu se mai stie ce-i ala suspans.
Eu recomand
http://www.imdb.com/title/tt0080516/?ref_=sr_2

| PopândăuIRătăcit a răspuns:

Asta-i o comanda sau o intrebare?

| Lionsgate a răspuns:

Saw le sti, Uita-te la ''The Unbord'' e mortal, sa-mi spui o parere despre film daca te uiti.

| ɴιcoleтα a răspuns:

Wrong Turn 1, 2, 3, 4, 5
Super de groaza.

| marian2011 explică (pentru ɴιcoleтα):

Am vazut 4 si mi-a placut

| valorosu1995 a răspuns:

Insidious happy

Răspuns utilizator avertizat
| karllacristinna a răspuns:

Astea mi s-au parut cele mai bune pe care le-am vazut pana acum:
The eye
Misterul gemenilor(The Unborn)
Children of the corn(Genesis, Revelation)
The Omen
Sper ca te-am ajutat:*

| marian2011 explică (pentru karllacristinna):

The eye am vazut
the unborn...am auzit
the omen trebuie sa vad

| Anna1230 a răspuns:

Incearca Dead Silence, Insidious, Mama. mie mi-au placut. (in sensul ca m-am speriat si nu au fost greu de vizionat)

| AdinutzaBlue a răspuns:

Eu iti recomand "grave encounters" (prima parte).Mi-a placut foarte mult si este un film foarte interesant. Este vorba despre un grup de tineri care fac filme despre activitati paranormale, care se duc intr-un spital parasit si vechi, unde se vor petrece lucruri cu adevarat stranii si infricosatoare. Sper ca te-am ajutat si vizionare placuta! :v (filmul meu preferat)

| AlleCZZA a răspuns:

Incearca The Grudge (1, 2,3) pe mine chiar mau speriat alea
-The ring (1, 2) si asta ii foarte de groaza
-House of wax (asta ii filmu meu preferat )

| Ionica_Iulian_Marius_1977 a răspuns:

Lost Voyage