| AG a întrebat:

Buna
As vrea si eu un film super super horror. Vreau sa vad un film cu o colega, si vrem ceva really scary. Eu am vazut destule filme horror, dar nu prea ma speriehee hee. As vrea ceva cu oglinzi[gen mirrors], doctori nebuni, case bantuite. Dau fundita si voturihappy

Răspuns Câştigător
| friday a răspuns:

Daca vrei sa vezi un film scarbos, cu "doctor nebun", uita-te la "The human centipede", dar nu e prea horror (parerea mea), ci mai degraba sadic si scarbos. Altul ar fi "Necromentia", e despre necromantie, daca stii ce e aia.merita oarecum.
Case bantuite: Haunting of Winkester house.merita! De asemenea, si Knife Edge e cu o casa bantuita.
The Uninvited merita si el, sfarsitul face tot (e un remake al filmului " A tale of wo sisters " dar sincera sa fiu e mult mai bun the uninvited decat a tale of two sisters).
Mirrors, daca ti-a placut I, poti sa iei partea a II-a, desi prima mi s-a parut mai buna, idee noua, in al doilea se repeta ideea, personajele sunt schimbate si povestea.
De asemenea, poti sa vezi Paranormal activity 1 si 2, amandoua se leaga intre ele si sunt inspirate din intamplari reale, si aduc si ele o idee noua.
Daca vrei sa vezi ceva de-a drepul sadic, uita-te la SAW 3D, dar o sa il intelegi doar daca ai vazut toata seria Saw.

8 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Incearca "The hills have eyes (1, 2 si 3)"
sau, "Texas Chainsaw Massacre", sau, "Wrong turn (1, 2 si 3), sau, un film din seria "Masters of Horror", sunt destul de bune.

| AG explică:

Marijuana187 mersi de idee dar suntem 2 fetelaughing

| pwp a răspuns:

Exorcizarea lui emyly rose
the messenger
the grudge

| claudiu47 a răspuns:

Filme Noi Filme Gratis Filme Online Filme 2011 Seriale Online Movie Online Free Numai Pe Site-ul Tau :www.TheMoviesBest.com

| effect a răspuns:

Pai uitate la traileru de la "Exorcizarea lui Emily Rose"

| Marijuana187 a răspuns:

Mai bine va uitati la ceva romanticlaughing)iesiti si voi ca o combinatzie

| TraficantaDeVisee a răspuns:

Papusa Chuky filmul(ca au fost si seriale)

| ionutalex a răspuns:

Uite...Exorcizarea lui Emily Rose! e dupa un caz real, si e destul de 'urat' tongue! Vizionare placuta...