| Carmen a întrebat:

Doar pentru cei care urmaresc serialul "Tanar si nelinistit" cine credeti ca a ucis-o pe Carmen?

5 răspunsuri:
| Deea a răspuns:

Eu cred ca Jack, pentru ca ii era frica sa nu zica la nimeni despre faptul ca el e proprietarul Jabot, sau Drusilla cu Neil. Altcineva nu prea cred ca ar avea motiv.

| Deea a răspuns:

@anadolshe...sigur Jack a "sinuciso" laughingacum imi vine sa cred ca Devon a ucis-o pe Carmen, pentru ca daca ne gandim logic, e surd, a implinit 18 ani si probabil o sa plece de la familia Winters si nu o sa mai aiba nici un rol in film, iar amprentele lui au fost gasite pe cadavrul lui Carmen si pe hainele ei. Acum astept si eu sa vad cine-i vinovatul. Oricum nici cu Jana nu e ceva in regula.e prea isteata si stie prea multe despre arta, iar acum s-a bagat cu Victoria sa o ajute si nimeni nu stie multe despre ea...sunt multe faze care ne fac pe toti sa intram in banuieli despre unii actori.

| Carmen explică (pentru Deea):

Asa e.nici eu nu stiu ce sa mai credhee hee ne zapaceste rau cazul asta.intr-adevar,Jana nu imi inspira incredere dar ce motiv ar avea s-o ucida pe Carmen? totusi cred ca Drucilla sau Jack a fost.pana se descopera adevaratul asasin, mai dureaza mult, dar nu-i bai.mie imi place serialul asta.

Răspuns utilizator avertizat
| anadolshe a răspuns:

Jack a sinuciso... stiu eu bine... ok funda