| andrei1121 a întrebat:

E adevarat ca bear grylls a murit va rog spuneti daca stiti funda

Răspuns Câştigător
| defgh a răspuns:

Nu a murit.

| andrei1121 explică (pentru defgh):

Mia placut ca ai raspuns la cem am intrebat

8 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Nu, nu a murit. De ce ai crede asta?
El a fost concediat de la Discovery, si de asta nu mai face episoade noi cu tehnici de supravietuirewinking.
O zi buna!

| KodrutZ a răspuns:

Nu, dar e adevarat ca nu te duce capul nici cit sa cauti cu Google - http://en.wikipedia.org/wiki/Bear_Grylls

| mihaela25mihaela25eminem a răspuns:

Nu a murit si nu fost concediat de la discovery a renuntat el pentru ca nu s-au inteles asupra unui contract!

| Explicatii a răspuns:

Nu a murit un adolescent care era fanul lui a spus ca merge in salbaticie sa supravetuiasca un an dar a murti peste o luna intr-o cabana familia a fost socata pentru ca a mai luat lectii de supravietuire si Bear Grylls a fost concediat de la Discovery Channel

| NegomireanuAlexandru a răspuns:

Da,a muri din cauza intrebarii tale ca i-a dat cancer!

| ChristianFTW1337 a răspuns:

Nup.Doar a fost concediat de la Discovery pentru ca nu a participat la un proiect in legatura cu nu mai stiu eu ce laughing

| REusebiu2000 a răspuns:

Nu a murit. Dar cred ca a fost concediat de la Discavery Channel.