| anonim_4396 a întrebat:

Era un film.horror. care l-am vazut mai demult.cu niste de astia care au incurcat drumurile in padure.acolo erau canibali.care ii taiu in doua. ii urmareau. daca tin minte.era un concurs in care ei trebuiau saa castige. dar s-au ratacit...
stiti cum se numeste? eu stiu ca era ceva de genu "drum incurcat in padure". nu mai stiu ex cum.crying(.
dau fundita:-s

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Wrong Turn.
Cu niste pitici deformati care ii cioparteau pe rand? Cred ca la asta te referi, cauta trailerul.

3 răspunsuri:
| Sinedd a răspuns:

Seria Wrong Turn 1, 2 si 3.

| Catte a răspuns:

Dalove struck
multumesc mult tuturor>big grin

| afrodita17 a răspuns:

Buna
cred ca te referi la "wrong turn". vezi ca a aparut si partea a 2a.