| anonim_4396 a întrebat:

Era un film, nu mai stiu cum se numea, cu o fata care a facut schimb de personalitate cu fratele ei. Apoi pe terenul de fotbal, la meciul fratelui s-au facut inapoi cum erau si cand un profesor(sau ce era ala)a acuzat-o pe fata ca e baiat ea si-a ridicat bluza si a vazut toata lumea ca e fatalaughing)iar baiatul si-a dat pantalonii in joslaughing)Va rog daca stiti, cum se numeste filmul?laughing)Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

She's The Man
cu personajul principal Amanda Bynes (preferata mea love struck)

1 răspuns:
| 0marry0 a răspuns:

She's the man.