| 0marry0 a întrebat:

Era un film pe Hallmark.
Tipa era roscata, sotul era bolnav de cancer, iar fiica lor era blonda.
Dupa ce moare sotul ei, ea orbeste si e nevoita sa se mute cu ficasa, undeva langa bunicii lor. In mod ironic, ea era profesoara la o scoala de copii cu deficiente vizuale, unde se si ataseaza de un baiat.
Dupa ce se muta, ea incearca sa-si refaca viata si astfel ajunge orator.
Mai tarziu cunoaste un tip obsedat de fluturi, alaturi de care ramane, traind fericiti happy.
Cine stie cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| margaretalba a răspuns:

Filmul se numeste "More Than Meets the Eye: The Joan Brock Story". Cautam si eu acest film cu google dupa cuvinte cheie si am dat de intrebarea ta. Mi-a parut asa rau ca am vazut ca nu stie nimeni si am cautat mai departe. De bucurie ca am gasit filmul mi-am facut cont pe acest site si ti-am raspuns la intrebare. Cred ca de cand ai pus intrebarea ai gasit si raspunsul... dar poate vor mai fi altii care cauta ca si mine si se vor bucura sa gaseasca titlul filmului. O seara buna!

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Intreab-o pe Leo http://www.tpu.ro/utilizator/alwuq!
Daca nu stie ea, nu stie nimeni.

| CandyGirl_5618 a răspuns:

Am vazut si eu filmul pe Pro Tv dar nu mai stiu cum se numea daca imi spui in ce zi si la ce ora l-ai vazut ti-as putea spune cum se numea sau poti sa te uiti si tu aici http://tv.kappa.ro/Hallmark-Channel/08-05-2011.html