| DenisVonnD a întrebat:

stie cineva cum se numeste filmu in care o femeie blonda este acuzata de moartea sotului, si este nevoita sa isi schimbe numele si infatisarea, se angajeaza la un dispecerat care are legatura cu persoanele surdo-mute. filmu se bazeaza pe crime. In film mai este o scena in care prietena ei surdo-muta, este aruncata de la balconul unui hotel.

3 răspunsuri:
| cRaZyYkiD a răspuns:

Daca l-ai vazut la tv si stii pe ce canal poti sa cauti pe http://www.cinemagia.ro/program-tv/

| DenisVonnD explică (pentru cRaZyYkiD):

Pe protv parca l-am vazut, dar filmul e vechi...

| cRaZyYkiD a răspuns (pentru DenisVonnD):

Nu stiu care este filmul, sper sa il gasesti happy