| Kokolina a întrebat:

Este adevarat ca filmul Fifty shades of Gray va cuprinde toate cele trei carti? Sau doar pe prima?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Din cate am inteles doar pe prima.

1 răspuns:
| faramatania a răspuns:

Nu știu câte cărți va cuprinde, dar din partea mea ar putea să se rupă filmul chiar la momentul în care elicopterul pe care scria Grey Enterprises Holdings Inc.aterizează pe clădirea cu 30 de etaje (ca nefiind corelată cu cele 50 de umbre de gri, înțelegi) unde locuia acel irezistibil Christian Grey, sau dacă nu, să ia cel puțin alt curs (să-i ia vântul de pe acoperiș ca să nu mai ajungă în casă pentru a evita penibilul din interior), nu crezi, dacă ai citit cartea? Oricum filmul poate va fi mai inspirat în a dezvalui ce și cât mai ales că prin data de lansare pare dedicat sărbătorii dragostei.