| RoseRosee a întrebat:

Este adevarat ca o sa apara Naruto Akippuden? Si daca e adevarat are cineva vreo idee despre cum va fi?

Răspuns Câştigător
| 8mariastar a răspuns:

Naruto Akippuden va aparea la sfarsitul anului 2014 inceputul lui 2015 momentan manga e la episodul 614 mai sunt cam 200 si ceva de episoade manga + cele rememberuri... Naruto Akippuden nu are nici o legatura cu pozele care sunt acum pe internet cu si despre akippuden, in akippuden naruto va fi hokage inca din primul episod... daca mai aflu ceva o sa va mai anunt

3 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Deocamdata este doar un zvon!

| truerainbow a răspuns:

Buna! Am inteles ca o sa apara pe la inceputul lui 2015. Cum va fi nu prea stiu, pentru ca sunt multe zvonuri De exemplu ca Naruto va fi Hokage, Sasuke in sat, etc.
Oricum, ar fi cel mai tare anime daca ar aparea (De fapt este deja cel mai bun anime). Sper sa apara si sigur Kishimoto ne va surprinde ca de fiecare data.
Naruthirothe best anime happy ♥•º°"˜¨ ¨˜"°º•♥♥•º°"˜¨ ¨˜"°º•♥
Bafta! Sayounara! happy

| sbafbsvlisach a răspuns:

Doamneee in sfarsit o intrebare care ma intereseaza si pe minelaughing Deocamdata sunt numai zvonuri dar Kishimoto a spus ca daca va face vreo continuare aceasta se va numi Akippuden! Ramane doar sa aflam daca este adevarathappy