| Painy a întrebat:

Credeti ca o sa apara o seria 'Naruto Akippuden'? Si daca da, despre ce credeti ca o sa fie vorba? ^^

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

In primul rand. Nu este o certitudine ca urmatoarea serie (daca va fi una) se va nume "Akippuden", deoarece nu a venit nici un anunt din partea oficialilor.
In al doilea rand. Video-ul este irelevant, deoarece este un slideshow fan made.
In al treilea rand. Niciodata o prezentare a unui viitor film sau a unei serii, nu o sa se faca printr-un slideshow ci printr-un trailer facut de oficiali si prezentat prima data pe site-ul oficial.

In concluzie. Deocamdata numele "Akippuden" dat urmatoarei serii este pur speculativ lansat de fani. Acum ramane la latitudinea oficialilor daca o sa adopte numele "Akippuden" lansat de fanii anime-ului sau daca o sa dea un alt nume urmatoarei serii.winking

2 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Da va fi o serie, cum este naruto shippuden asa va fi si Naruto Akippuden.
Incepe o noua editie cum ar vezi dupa ce se termina cu shippuden va incepe akippuden.
http://www.youtube.com/watch?v=wTh1EyeBYyY
Cam asa va arata.

| Annll a răspuns (pentru Mihail2020):

O sa fie continuarea lui Naruto Shippuden? ..sau?

| ryuu a răspuns (pentru Mihail2020):

In primul rand. Nu este o certitudine ca urmatoarea serie (daca va fi una) se va nume "Akippuden", deoarece nu a venit nici un anunt din partea oficialilor.
In al doilea rand. Video-ul este irelevant, deoarece este un slideshow fan made.
In al treilea rand. Niciodata o prezentare a unui viitor film sau a unei serii, nu o sa se faca printr-un slideshow ci printr-un trailer facut de oficiali si prezentat prima data pe site-ul oficial.

In concluzie. Deocamdata numele "Akippuden" dat urmatoarei serii este pur speculativ lansat de fani. Acum ramane la latitudinea oficialilor daca o sa adopte numele "Akippuden" lansat de fanii anime-ului sau daca o sa dea un alt nume urmatoarei serii.winking