| Mellyana a întrebat:

O sa apara si Naruto Akippuden? Daca apare akippuden cine cu cine o sa fie?

Răspuns Câştigător
| Alexp99 a răspuns:

Deci fii atent sau atenta dupa ce se termina cel de-al patrulea razboi ninja atunci madara reuseste sa scape iar naruto si ceilalti il cauta in continuare pana la urma da va aparea akipudenul cand vor fi ei mari de grad Anbu sau chiar Jounin oricum naruto nu se compara cu ei fiindca esti jinchiuriki ssau chiar senin ca stapaneste tehnica eremitului

7 răspunsuri:
| Ramo137 a răspuns:

O sa fie naruto si sakura anbu

| Ramo137 a răspuns (pentru Alexp99):

Fata, de unde stii toate astea?

| criss7784 a răspuns (pentru Alexp99):

Imi poti spune si mie de unde sti asta sau ai citit? mersi

| criss7784 a răspuns (pentru criss7784):

Intrebarea asta era pentru Alexp99 (vroiam sa i-o pun lui ca intrebare dar am postat-o asa si numa acum am observat) fiindca sunt de acord cu alexanderTheG Akippuden nu va exista si eram curioasa unde a citit el de a dat acel raspuns.

| Alexp99 a răspuns (pentru Ramo137):

Deci fii atent sau atenta dupa ce se termina cel de-al patrulea razboi ninja atunci madara reuseste sa scape iar naruto si ceilalti il cauta in continuare pana la urma da va aparea akipudenul cand vor fi ei mari de grad Anbu sau chiar Jounin oricum naruto nu se compara cu ei fiindca esti jinchiuriki ssau chiar senin ca stapaneste tehnica eremitului

| AlexanderTheG a răspuns:

Camelia_Danila_1997 ai dat funda pe degeaba si gresit...
Akippuden e o prostie facuta de un fan bolnav care nu avea ce face, Chiar daca va fi o serie noua (iti garantez eu ca va fi) nu o sa se numeasca nici in cosmarurile lui Kishimoto Akippuden, nu stau sa explic de ce? pentru ca e mai complicat.
Nimeni nu stie si nu va stii ce e in noua serie, kishimoto a spus ca a TERMINAT Naruto si ca vrea sa ia o pauza de la desenat, deic de aici putem deduce dar nu putem fi siguri, ca al 4 lea razboi Shinobi va fi ultima aventura a lui Naruto.
Daca ai si alte intrebari despre naruto intra pe forumul official naruto Romania si pune-o acolo si vei primi un raspuns decent.
http://narutofan.forumulmeu.ro/forum

| BiancaDuta a răspuns:

Ma pe cine ati auzit voi k o sa inceapa akkipuden? akkipuden e facut de un fan naruto de pe un forum, de fapt nu facut ci ''inventat'', kishimoto nu a zis nimic de as ceva.Asa ca nu mai voorbiti asa aiurea....ati vazut si voi niste filmulete facute de fani akipuden si gata, ce sa povestim

| KokoroChuu a răspuns:

Akippuden? Serios? Chiar asa de mult te grabesti sa se termine Naruto? Pana acum Naruto Akippuden e doar un mit cum s-ar zice, dar e cel imi probabil sa apara! In schimb dupa Naruto Akippuden(povestea copilului Naruto transformata complet in evolutia asta asa de brusca..mai intai Shippuden apoi Akippuden) nu va mai fi alta varianta existand riscul sa nu mai fie alte episoade Naruto.Cu cat apare mai repede seria asta cu atat episoadele animelui se vor termina si banuiesc ca nu vrei asta din moment ce pari un fan Naruto