| rukimika a întrebat:

Fanilor Anime, care ste cel mai strasnik anime care l-ati vazut? Fundaaaaa!

Răspuns Câştigător
| roZatoare a răspuns:

Ahh... sunt foarte multe Uraboku, Kuroshitsuji, Death Note, Deadman Wonderland, Vampire knight, One pice, Bleach Pandora hearts, Mayo Chiki, Kimikiss Pure Rouge, Baka to Test to Shoukanjuu, Fruits Basket, Junjou Romantica, Rosario + Vampire si mai sunt multe altele acum depinde si ce genuri iti plac.

13 răspunsuri:
| KamiM a răspuns:

Hell Girl, Hellsing, Blood+, Mermaid Forest, Trinity Blood, Boogiepop Phantom, Perfect Blue. Am vazut mai multe dar nu mi le amintesc acum pe toate. Sper ca te-am putut ajuta.

| Aesir a răspuns:

Pentru mine a fost naruto (bataie, superputeri), si cu kimi ni todoke (scoala, romantic) :X

| roZatoare a răspuns:

High school of the dead, intr-o zi la poarta scolii apare un zombi si musca un profesor si virusul se imprastie si raman potin si ei incearca sa se salveze, mie una mi-a placut e si amuzant si are aventura...

| rukimika explică (pentru roZatoare):

L-am privit si e super, priveste tu SHIKI

| roZatoare a răspuns (pentru rukimika):

Bine, chiar acum il caut, mersi.

| rukimika explică (pentru roZatoare):

Sami spui daca ti-a placut...esti fan anime?

| roZatoare a răspuns (pentru rukimika):

Da, chiar sunt, nu e zi in care sa nu ma uit la vrunul. Tu?

| rukimika explică (pentru roZatoare):

Eu tot...anime ii viata mea... spune-mi care sunt cele mai super dupa parerea ta ca nu stiu la care sa ma mai uit.plizz

| rukimika explică (pentru roZatoare):

Mai bine iti spun ce numi plac,,, nu prea imi plac comedy si adolescenti...restul mor, eu tot am privit multe... daca o sa vrei sa-ti spun vreo citev, scriemi

| roZatoare a răspuns (pentru rukimika):

Ahh... sunt foarte multe Uraboku, Kuroshitsuji, Death Note, Deadman Wonderland, Vampire knight, One pice, Bleach Pandora hearts, Mayo Chiki, Kimikiss Pure Rouge, Baka to Test to Shoukanjuu, Fruits Basket, Junjou Romantica, Rosario + Vampire si mai sunt multe altele acum depinde si ce genuri iti plac.

| Ioana128373i a răspuns:

Pai cred ca vampire knight, tokyo mew mew(pe care l-am vazut eu cand eram mai mica) si kaleido star. Nu pot alege dintre ele. (apropo mi-a mai placut si kiddy girl). Imi plac mai multe dar cred ca astea imi plac cel mai mult. happy

| rukimika explică:

Ftatilor mersi, dar vreau horror...am intrebat cel mai strasnik

| WhoKnowThat a răspuns:

Mie imi place mult "Bleach".

| Ana96_3682 a răspuns:

Mie mi-a placut enorrrm Hell girl (jigoku shoujo).De fapt inca imi place, pentru ca abia am terminat primul sezon ^^. Siiii poate kaleido star, dar nu stiu daca e pe gustul tau big grin, sauuu Spiral Suiri no Kizuna [mai usor doar spiral ]! Have fun watching animes :X:X