| StefiChan8D a întrebat:

Filme animate sau nu cu animale de companie sau animale salbatice gen Balto, Little Stuart, Pisicile aristocreate sau 101 dalmatieni? Funda cea mai draguta (sau cele mai multe) big grin.

Răspuns Câştigător
| Aimee33 a răspuns:

Pai uita-te pe Carton Network in fiecare seara de weekend cred ca sunt filme foarte frumoase cu Scooby Doo, Tom si Jerry....sau in fiecare dimineata de sambata si duminica se ruleaza pe Disney uneori filme animate.Mai sunt si pe Minimax daca iti plac... happy Dar, eu ti-as recomanda sa te uiti la,, Frozen'', ca ii super. Funda? happy

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Pasaris437 a răspuns:

Horton hears a who
Ice age toata seria
Snow dogs
Ratatouille
Rio
Zambezia
Madagascar
Puss in boots
Marley and me
Garfield
Mr Popper`s pinguins

| imDany a răspuns:

Cars 2006, Cars 2, Planes, Despicable Me 1 sau 2 si cam atat astea sunt super.