| Superior a întrebat:

Filme cu extraterestri bune,dar nu in care vad doar un rahat de OZN si atat,vreau sa vad in timpul filmului fetele extraterestrilor,si chestii creepi.
Si cine raspunde si la intrebarea asta are funda :
Candva,acum mult timp, pe Jetix era un film cu extraterestri si 2 tipi,unul negru si alb care trebuiau sa salveze presedintele de extraterestrii. Cum se numea? Se dadea seara, tarziu de tot...

9 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Fire In The Sky (1993),District 9 (2009),Edge Of Tomorrow (2014),John Carter (2012),Prometeus (2012),The Signal (2014),Super 8 (2011/ceva asemănător găsesti și în serialul Stranger Things), Arrival (2016),poți să încerci și mini-seria Childhood's End

| Sn4k3 a răspuns:

Seria Alien.

| Superior explică (pentru Sn4k3):

Am vazut, si inca Xenomorphii imi dau fiori straight face A ajuns sa fie campionu' meu preferat in Mortal Combat X laughing

| Sn4k3 a răspuns (pentru Superior):

E in mortal kombat X laughing?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Decoys 2004/2007
The faculty 1998
Pandorum 2009

| GreenVoid a răspuns:

Zone 51...altu nu stiu big grin

| aCek1ng a răspuns:

Independence Day, They Live, Battle: Los Angeles, War of the Worlds, Signs, Attack the Block, The Invasion, Edge of Tomorrow, Skyline.