| Publicask a întrebat:

Filme seriale? Gen nu tvd, the originals,lucifer, riverdale, prison break si din acestea. Vreau ceva diferit, ceva mai rar auzit. Ceva frumos, cu actiune si timp medieval daca se poate, un serial gen the outpost ar fi perfect.
Si o serie de filme daca se poate, gen harry potter, mythica, hobbit, piratii din caraibe

Va rog mult de toooottt.

6 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Seriale:
Game of Thrones
Spartacus
Merlin
Legend of the Seeker
Vikings
The Last Kingdom
Filme:
Centurion
The Eagle
300 1,2
Season of the Witch
Black Death
Warcraft
King Arthur: Legend of the Sword
Serii de filme:
Fantastic Beasts And Where to Find Them
The Hunger Games
The Maze Runner
Narnia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The 100, Vikings, The last Kingdom, Outlander, House of Cards.

Filme destul de interesante, care MERITĂ văzute: The 5th wave și seria Maze Runner, pe care sigur o s-o iubești.

Apocaliptice: Extinction, The Rain, seria Divergent (deși nu e apocaliptic).

Alte seriale super captivante: Daredevil (dacă esti pasionat de celebrul citat "justiția e oarba", Luke Cage (acțiune și comedie).

Kingdom, Hanibbal.

De asemenea, trebuie sa vezi Altered Carbon, e master piece!winking

| Anna0111 a răspuns:

The reign

| PeeWee96 a răspuns:

How to Get Away with Murder -Eu la asta m-am uitat recent!

| kimby a răspuns:

Hello! Eu am gasit lista aceasta cu seriale care mi-a fost foarte utila, poate iti va fi si tie. Mie mi-au placut toate. http://trendygirl.ro/distractie/top-10-seriale-ale-anului-2018/102

| Antal_Larisa_Maria_1977 a răspuns:

Dacă nu TVD sau TO, atunci Legacies?