| PuntIle a întrebat:

Salut, deci incep repede nu am la ce sa mai ma uit ( la ce serial sau filme cu mai multe parti gen Harry Potter big grin ). M-am uitat la Supernatural, TheWalkingDead, FearTheWalkingDead, The Arrow, The Flash, Lucifer, DC Legends of tomorrow, tomorrow people, ballers, Prison Break si ultimu lucru a fost sa incerc mai multe seriale dar nu am avut chef sa ma uit la ele parca nu imi placeau. Si m-am uitat la Harry Potter ca mi-a venit mie asa... Le-am vazut pe toate 7. Si acum vreau neaparat un serial sau tot asa o serie de filme sa ma uit. O lista ceva cu ce v-a placut voua, Mersi mult big grin

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Prea multa vizionare de filme strica.
Daca te-ai plictisit de ele, ti-as recomanda sa citesti romane in loculfilmelor. E mult mai interesant (iti misca fantezia) si folositor.

| Sn4k3 a răspuns:

Wrong Turn 1-6
Fast and furious 1-7
The Hobbit 1-3
The Chronicles of Narnia 1-3
The Librarian 1-3.

| justanotheruser99 a răspuns:

Ai putea sa te uiți si la:
The Mentalist
The X-files
Dexter
Star trebuie.k: the next generation
Doctor House
Criminal minds
The originals...
Sau cateva filme/ serii de filme:
Tarzan
Hobbit
The lord of the rings
Wrath of the titans
Cronicile din Narnia
Percy Jackson
Pirates of the caribbean

| Clorox a răspuns:

Mie imi place The vampires diaries! Stiu, pare naspa, dar nu este, asa am crezut si eu, dar este super! Apropo, distractia incepe de la sezonul 2!

| Ariana12321 a răspuns:

The 100, the originals, pretty little liars, scream, orphan black, the shannara chronicles, dark matter

| AlbertBreack15 a răspuns:

Game of thrones
Breaking bad
House of Cards
Family guy (daca preferi și desene)

| AdyMarius10 a răspuns:

Breaking Bad(un profesor ce devine un temut producator de droguri, numit Heisenberg)
Criminal Minds(o echipa a FBI se lupta cu diferite minti criminale)
The Mentalist(un tip carismatic ce ajuta politia sa prinda cat mai multi infractori prin abilitatile sale psihice deosebite)
Dexter(un criminal in serie ce omoara alti criminali dupa un anumit cod)
Lost(supravietuirea pe o insula)
Grimm(daca ti-au placut TWD si Supernatural, atunci o sa-ti placa si acesta)
Banshee(un hot de elita se da drept seriful orasului Banshee, are actiune din plin)