| anonim_4396 a întrebat:

Ce ce personaj din urmatoarele anime/filme/seriale te asociezi?
Naruto, South Park, Harry Potter, Prison Break si Twilight?

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Bună întrebare.
Din „Naruto", deși nu îmi place să recunosc, mă asociez cu Sakura Haruno. De cele mai multe ori pun mult suflet pentru lucruri mărunte și mă simt complet inutilă în a rezolva ceva sau a ajuta pe cineva.
Din „South Park" cred că sunt în mare parte la fel ca și Kyle Broflovski. Sunt o persoană bună la suflet ca și el, uneori chiar naivă. Totuși, reușesc mereu să îmi învăț lecția și să mă descurc.
„Harry Potter". Hmm...greu de spus. Presupun că sunt într-un fel precum Harry însuși.
Din „Prison Break" probabil seamăn cel mai mult cu Sara Tancredi. Sunt în stare să fac multe lucruri pentru persoana iubită.
Cu ultimul film m-ai dezamăgit. Dacă ar fi să aleg un personaj, probabil cineva nesemnificativ și în nici un caz vampir sau vampir în devenire. Să zicem mama Bellei.
Numai bine!

| anonim_4396 explică (pentru Diabolique):

Nini mie nu imi place twilight dar l-am pus pentru ca toata lumea l-a vazut laughing

7 răspunsuri:
| SakuraHaruno2810 a răspuns:

Eu cu Harry si Hermione asa un pic harry un pic hermione

| Mafia4ever a răspuns:

Twilightlove struck. cu bella, am fata ca ei si sunt sl love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma refeream cate un personaj din fiecare film, sau macar din care ati vazutbig grin

| stuffhappens a răspuns:

Aia din south parca, restul is niste tampenii de filme

| MasterBoY1234 a răspuns:

Salut din Naruto ma asociez cu Naruto desi nu am puterile lui cand eram mic eram la fel ca el sti tu trecutul lui. Buna intrebare oricum love struck big grin happy

| NegruTIt a răspuns:

Naruto=cel mai tare anime, nu este cel mai tare filmsad