| Ibrahimovic a întrebat:

Hai buna seara! As dori sa imi spuneti un film de groaza, dar sa fie foarte de groaza. laughing M-am uitat pana acum la vreo 5 filme de groaza si nu ma sperie deloc, indiferent ce se intampla acolo. Deci vreau un film super de groaza. Puteti sa spuneti si mai multe, dar as vrea unul si bun.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Insidious 1 și 2 (2010/2013),Texas Chainsaw 3D (2013),The Cabin In The Woods (2012),Drag Me To Hell (2009),The Unborn (2009),Case 39 (2009),The Mist (2007),Cabin Fever 1 și 2 (2002/2009),Grave Encounters 1 și 2 (2011/2012),Wrong Turn (seria), Inbred (2011),The Ruins (2008),Wolf Creek 1 și 2 (2005/2013),Red Stop (2006),The Strangers (2008),You're Next (2011),Nothing Left To Fear (2013),The Ring (seria), Savaged (2013),Open Grave (2013),Haunted (Dark House 2014), Stitch (2014),The Woman In Black (2012),Sinister (2012),Haunt (2013),13 Sins (2014),Mischief Night (2014),Scary Or Die (2012),Catacombs (2007),Beneath The Darkness (2011),Beneath (2013),Death Do Us Part (2014)

| Ibrahimovic explică (pentru faramatania):

Si care e cel mai de groaza pe care l-ai vazut din toate astea? Ca doar nu ma uit la toate acum. vreau sa ma uit in seara asta la unul si bun. happy

6 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Pai să știi că toate sunt bune, dar eu zic să începi cu Open Grave (2013),pentru că este cu Sharlto Copley și Joseph Morgan, apoi mai vezi tu.

| Aasdfghj a răspuns:

Room 1408, Sinister (2012), the conjuring(2013)

| miss1elisa a răspuns:

The Evil Dead (in filmul asta s-a folosit 2 bazine de fake blood =D) Wrong turn (despre canibali )

| Tomoiagă_Răzvan_1997 a răspuns:

Devil Inside sau Silent Hill

| MashaShishkin a răspuns:

Filmul meu preferat este A Nightmare on Elm Street :3 si daca nu ai vazut pana acum seria Saw trebuie neaparat sa o vezi. doar ca filmele astea sunt mai mult cu sange/morti/chestii :]] si nu cu fantome sau altceva. Alte filme bune: Orphan, Mirrors 1, 2, The Ring, House of Wax, Amusement, I Know What You Did Last Summer, I Still Know What You Did Last Summer, I'll Always Know What You Did Last Summer, si ceva de "groaza" The Possession, 1408. Toate sunt geniale sincer, eu as putea sa le vad de 134567 ori fara sa ma plictisesc (si crede-ma am vazut multe filme horror si doar astea m-au impresionat).
Sper ca te-am ajutat happy