| xzzyzy a întrebat:

Heey! Cine se uita la Clannad imi puteti clarifica si mie ceva? Pana la urma cand a murit Ushio, Tomoya s-a trezit dintr-un vis, nu? Adica nu a murit si el visandu-si o altfel de viata mai fericita, nu? Eu partea aceasta nu am prea inteles-o, scuzati... Doar ca Clannad e un anime mai complicat happy

Răspuns Câştigător
| ღDangoღDaikazokuღ a răspuns:

Da,da Tomoya s-a trezit, pentru ca el visase cum moare Nagisa, faza cu fi-sa si cu ta-su happy

| AlinKun a răspuns (pentru ღDangoღDaikazokuღ):

Nu e chiar asa el a facut multe fapte bune iar acele mingi de lumina se spune ca ideplinesc dorinte deci a folosit acele mingi de lumina ca sa repare treburile in mare parte nu a fost doar un simplu vis

| ღDangoღDaikazokuღ a răspuns (pentru AlinKun):

Chiar? Dar nu si-a dorit sa nu o fi cunoscut deloc pe Nagisa? Si... mor de ras! Nu credeam ca exista vreun baiat in viata care sa se fi uitat la Clannad! Apropo, ai plans? Ai tot respectul meu daca da happy.

| AlinKun a răspuns (pentru ღDangoღDaikazokuღ):

A scapat o lacrima 2 nimic prea mult totusi tin bine la drame
un anime bun merita apreciat indiferet ca esti baiat sau fata
un adevarat slice of life parerea mea

| ღDangoღDaikazokuღ a răspuns (pentru AlinKun):

Eu am inceput sa zbier in hohotee big grin

| AlinKun a răspuns (pentru ღDangoღDaikazokuღ):

Acum fiecare cu propriile reactii
oricum a fost printre cele ma emotionante animeuri daca nu cel mai emotionant de am avut placerea sa il vizionez

6 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Nu chiar el a folosit acele sfere de lumina pe care lea dobandit facand fapte bune care se spune ca indeplinesc dorinte.
a avut 2 dorinte la dispozitie una a fost sa o aiba pe ushio in viata iar cealalta a fost pentru nagisa