| gingergirl1 a întrebat:

Heey TPU, vreau si eu niste filme bune de groaza! Adica chiar sa te sperie. fundita:*:*

Răspuns Câştigător
| M25M a răspuns:

The Grudge(sau Ju-on originalul)
Paranormal Activity, REC, THe others, the awakening, The haunting in connecticut, The tunnel, EL orfanato, Los ojos des Julia, Splinter, Silent Hill.

7 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Wrong turn 1, 2, 3, 4
Drag me to hell, sau seriile saw sunt 7
vineri 13
the exorcist
stay alive
mirrors 1, 2
NUmai bine!

| gingergirl1 explică:

Multumesc frumos, toti trebuia sa primiti o fundita dar din pacate trebuia sa aleg decat unul!love struck:*

| METALL2000 a răspuns:

The grudge, house of wax, the messengers, Corbul, the amityville, blody mary, destinatia finala 3, eu la astea m-am speriatwinking

| GoodBoyLoveGirl a răspuns:

The ring.One missed call.The Grundge. Drag me to hell.

| Prafdesteleinculori a răspuns:

Casa de ceara uitate e infricosator filmul ii taie si degetul unei fete crying yuck Funda?

| gingergirl1 explică (pentru Prafdesteleinculori):

Da,stiu pe acesta l-am vazut..chiar ca e infricosator. oricum mersibig grin

| Andreeaakittyy a răspuns:

Omul-Negru 3, Fantomele Familiei Winchester

Malibu: Rechinul ataca

Monstrii 3:Stupul

Metroul Groazei

Spirite malefice

Razboiul familiei watson
fUNDA?