| AllenS a întrebat:

Hei, again.
Tot incerc sa-mi dau seama cum se numeste un film. Imi amintesc ca l-am vazut acum multi ani pe TVR 1. Era un film frantuzesc cu doi tipi care erau spalatori de geamuri. Spalau geamurile unei cladiri in care avea loc un jaf, sau nu mai tin minte sigur. Stiu ca unul din acei spalatori era "inchis" la culoare. Era o comedie.
Cunoasteti numele?

Răspuns Câştigător
| codrinstefan2103 a răspuns:

Salut.
Filmul se numește "La tour Montparnasse infernale" http://www.imdb.com/title/tt0259060/. Toate cele bune.