| Gina200010292928383 a întrebat:

Buna, acum ceva timp mi-am adus aminte de un film pe care l-am văzut acum mult timp, dar nu mai stiu cum se numește imi amintesc ca era un psihopat care era urmarit de politie pentru ca rapea fete si le facea operatie pe creier din cate imi aduc aminte si avea casa pe câmp, etc). Stie cineva filmul? Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| danimarinescu a răspuns:

*Tăcerea mieilor* film de Oscar
Doar partea cu ciopârțitul era pentru piele, pe care o croia

| Gina200010292928383 explică (pentru danimarinescu):

Mulțumesc!

| danimarinescu a răspuns (pentru Gina200010292928383):

Cu plăcere,
vă recomand
*Solace * (2015),
cu Anthony Hopkins, Colin Farrell, Jeffrey Dean Morgan și Abbie Cornish.