| Andreea873 a întrebat:

Hei. As vrea niste seriale gen : Supernatural, The Vampire Diaries, The Originals, Teen Wolf, The Secret Circle.

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Hei. Si eu am urmarit astea si daca si tu ai facut-o sigur o sa iti placa The Walking Dead, Game of Thrones, Arrow si The Flash. Sunt cam multe 4 dar merita vazute 100%

| Andreea873 explică (pentru FlorinCiokan):

The Walking Dead nu ma prea intereseaza pentru ca am urmarit deja pe Twitch jocul legat de serial laughing iar Game of Thrones mi se pare cam prea de demult dar o sa le incerc pe celelalte doua. Multumesc. happy

| J0B0MAT a răspuns (pentru Andreea873):

Game of thrones e chiar foarte tare.Sigur o sa iti placa daca ti-au placut alea.Ti-as mai recomanda si Merlin.

| FlorinCiokan a răspuns (pentru Andreea873):

Game of Thrones nu e deloc vechi. E la fel de vechi ca Teen Wolf pe care il urmaresti si mai nou cu 2 ani ca The Vampire Diaries.
Game of Thrones e nr1 in top urmarit serial. The Walking Dead e si el in top seriale urmarite. Cu placere happy

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Forever, Alcatraz, Lost, Heroes, Fringe, Flash forward, Touch, The Lost Room, The Leftovers, Lost Girl, Eureka, No Ordinary Family, Being Human UK, Resurrection, The Last Ship, Stitchers, The Strain, Under The Dome, Humans, Les Revenants, Extant, Hemlock Grove...

| faramatania a răspuns:

Poți încerca:True Blood, Hemlock Grove, Bitten (2013),From Dusk Till Dawn: The Series, Buffy The Vampire Slayer, Being Human, Lost Girl, The Strain, Valemont (miniserie)

| Andreea873 explică:

Tocmai am inceput The Flash deci funda merge la FlorinCiokan, multumesc! happy