| Cor1nnnaa a întrebat:

Hei :* Caut un film de cateva zile si nu imi dau seama cum se numeste, l-am vazut mai demult si as vrea sa-l revad cu prietenii... era ceva gen : un grup de prieteni care urca pe munte si acolo incepe o tornada, ei se adapostesc intr-o casa care de fapt demult fusese un loc unde statea oamenii nebuni iar acolo ramasesera trei frati care incearca sa ii omoare. Stie cineva cum se numestee straight face? Funda +vot promit! :*:* merci

Răspuns Câştigător
| natearchibald a răspuns:

Wrong Turn 4 http://www.imdb.com/title/tt1865567/

Ai grija sa vezi si cele 3 parti dinaintea lui. Vizionare placuta!

| Cor1nnnaa explică (pentru natearchibald):

Aceasta este! Multumesc muuuult, chiar l-am cautat incontinuu :*!

5 răspunsuri:
| wyla a răspuns:

Nu stiu!

| Cor1nnnaa explică (pentru wyla):

Atunci de ce ai mai raspuns? nu era nevoie sa spui ca nu stii, eu am nevoie sa rasppunda persoane care stiu.

| Misspink2000 a răspuns:

Destinatie finala...credbig grin

| Cor1nnnaa explică (pentru Misspink2000):

M-am uitat asa in mare la fiecare parte si chiar nu se regaseste ceea ce zic eu in ele. Nu stiu exact : 1, 2, 3, 4 sau 5 thinking straight face