| anonim_4396 a întrebat:

Hei,ce parere aveti despre desenele de pe Disney Channel? Eu st-i-am ca desenele sunt animate, nu cu oameni adevarati.Mi-as dori sa revina Jetix, dar nu pot face nimic...

Răspuns Câştigător
| ZambetulNebuniei a răspuns:

Fiecare generatie cu desenele ei.
Probabil lor desenele noastre li se pare aiurea, ei cu astea au crescut.

Si mie imi e dor de Jetix si FoxKids.

Ca o idee, cand a aparut Jetix am zis ca e o prostie si ca era mai bine FoxKids, asa si acum.
Cel mai probabil o sa apara si altu dupa Disney, sunt curios ce o sa fie.

P.S. Desenele copilariei sunt pe internet, cine vrea sa le vada, le vede.

4 răspunsuri:
| Xlove64 a răspuns:

Desenele de pe Disney sunt cam comerciale..parerea mea.
Majoritatea desenelor de acolo sunt facute doar pentru a scoate bani pe seama lor..cam pe asta cade accentul
Oricum eu prefer desenele clasice. cele care erau inainte happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai dreptate pe dolce nu mai apare Jetix de cativa ani mai ales ca ai internet de la click net romtelecom asa am si eu dar nu merge!

| Flaviucu a răspuns:

Se numesc filme, nu desene. Si sunt seriale de comedie, drama, iubire.

| xxx97 a răspuns:

Si eu as vrea