| Forgetmenot28 a întrebat:

Hei! Ce parere aveti despre serialul,,True Blood,,? Dar despre,, Preety Little Liars,,? happy

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu le-am vazut dar am auzit ca sunt niste seriale care merita vazute...eu totusi iti recomand ''The Vampires Diaries''

| yourgirl a răspuns:

Uhh Pretty little liars.ce tare imi place ..la inceput, pina te obisnuiesti este de groaza ce face -A si ce mesaje le trimite la fete happy care e preferata ta? mie imi place de Spencer si Aria, dar Hanna si Emily sunt si ele frumoase love struck

| Forgetmenot28 explică (pentru yourgirl):

Preferata mea este Hanna :X a voastra? Dar din true blood cine este preferatul vostru?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. La True Blood nu m-am uitat niciodata, dar la Pretty Little Liars m-am uitat, si mie imi place la nebunie acest serial. love struck Daca nu l-ai urmarit, urmareste-l. Poate-ti place. Bafta.

| danutza88 a răspuns:

True Blood ma uit si eu si este foarte tare citesc si cartile, imi plac genul asta de filme seriale si carti, am auzit si de Preety Little Liars, am inteles ca este frumos.

| Forgetmenot28 explică (pentru danutza88):

Am ajuns la cartea a 9-a la True Blood. Voi incerca sa fac rost si de cartile de la Pretty Little Liars