| Aniela2777 a întrebat:

Serial pentru adolescenti? Fara "Vampire Diaries","True blood","Preety little liars""?

Răspuns Câştigător
| Kaffeetasse a răspuns:

Gossip girl, weeds, skins, 10 things i hate about you, 90210

6 răspunsuri:
| Sky_6013 a răspuns:

Salut! Nu ai sa intalnesti nicaieri mai frumose povesti adolescentine decat la coreeni/japonezi ( intrecat cu mult americani). Crede-ma si nu sunt cele de la TV istorice sunt din potriva recente care intrect cu mult orice vis:

Boys Over Flowers ( mi-a schimbat viata radical ai sa vezi /coreean)
Playfull Kiss ( de 100 mai bun ca Gossip girl/coreean)
I'm Sam ( la asta ma uit acum este adorabil/corean)
Heartstrings ( cred ca este exact ce iti place, nu este sf, dar este pe gustul oricarei adolescente preferatul meu)
Sky of love (poti sa te asigur ca este foarte impresionat, chiar mai impresionant decat Titanicul/japonez)
You're beutiful ( sf suuperb love struck/japonez)
God of study ( daca iti plac serialele despre confiltele de la scoala intre elevi)
Dream High ( tot ce ti-ai putea dormi; iti dai seama dupa nume/corean)
It started with a kiss ( alta varianta mai complexa la Playfull kiss)
My girl ( japonez)
All about Lily chou-Chou (poate titul ti se pare ciudatel, dar ai sa vezi ca de frumos este)

Cam astea ar fi. Sper mult sa-ti placa. Incearca macar unul ( de preferat Dream high pentru inceput) si ai sa vezi ca o sa ramai fascinata).
P.S.: Uite si un Film frumos Kimi Ni Todoke ( facut dupa animeu. dar este cu actori o sqa vezi alta poveste superba ). O sa vezi ca asiatici combina umorul cu drama iesind ceva atat de puternic de impresionat incat nu stii ce sa faci: sa razi sau sa plang.

| With0utName a răspuns:

Gossip girl
Grey's anatomy

| DraGfirE a răspuns:

Uita-te la serialul asta 90210 e super fain si mai stiu unu fain blue mountain state gen american pie happy

| anDDaa a răspuns:

Glee, Gossip Girl.

| XoAndreeaXo a răspuns:

The secret circle, 90210, Supernatural(nu e pentru. adolescenti, dar eu il ador :X), Gossip Girl. Sper ca te-am ajutat! happy

| Drei1 a răspuns:

Sons of Anarchy! Nu e chiar pentru adolescenti da' e foarte bun. happy