| DoSomething a întrebat:

Hei, ce seriale mi-ati recomanda gen: Sherlock, The Mentalist, Lie To Me, Elementary? Le-am vazut pe toate si ma captiveaza serialele gen, cu oameni inteligenti, detectivi, consultanti. Acum incerc si White Collar, pare un serial bun. Doar daca stiti alte seriale asemanatoare. Ar trebui sa se mai faca. Prind bine la public din cate observ. Cel putin pe mine nu ma dezlipesc de langa ecran.

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

The Killing, Homeland, True Detective, Criminal minds, Dexter, CSI, NCIS, Breaking Bad, Endgame, Crossing Lines, Person of Interest, John Doe, White Collar, Criminal Minds: Suspect Behavior, Alcatraz, Numb3rs, Human Target, Persons Unknown, Blue Bloods, Fairly Legal, The Glades, The Newsroom, Prison Break, Suits, Monk, Harrys Law, The Listener, Flashpoint, Ally McBeal, Dark Blue, Boardwalk Empire, Chase, Lost, Black Box, Banshee, Hannibal, Forever, Longmire...

| faramatania a răspuns:

Banshee, Arrow, The Flash,Gotham, The Killing, True Detective, Fargo, Orphan Black, Power,The Blacklist,Scorpion, Fortitude, The Americans, Good Witch, Rake, The Bridge (2013),Graceland,Spiral (Engrenages), Murder In The First, Prison Break, Rectify, The Wire, Hawaii Five-0, Agent Carter, Forever, The Red Road, Secrets And Lies

| Sociopat a răspuns:

House of Cards

| Kenya a răspuns:

Eu acum ma uit la serialul Dexter si imi place foarte mult, primul sezon imi place mult si sunt sigura ca te va captiva.

| CastraveteCastravescu a răspuns:

House, Dexter.

| redwood a răspuns:

Homeland, Sherlock Holmes, Dr. House, Bones, Hell on Wheels, Fringe.