| Alina88w a întrebat:

Hei,de ceva timp caut un film(horror) pe care l-am vazut mai demult,dar nu-mi aduc aminte cum se numeste iar pe net nu dau de el .Imi aduc aminte franturi din el:"Un grup de adolescenti merg intr-o calatorie cu autocarul scolii si cu cativa profesori. acestia fac pana pe un drum de tara.In jurul lor este doar campul! La un moment dat se hotarasc sa iasa din autocar si sa mearga sa gaseasca o ferma,dar nici nu ies bine ,ca dintr-o data un monstru zburator, cu aripi de liliac ,arunca cu , cutite in forma de X dupa ei ...Imi mai aduca aminte ca monstrul intra peste ceilalti in autocar si-l mananca pe unul dintre baieti , inlocuindu-si capul lui,cu capul baiatului...Spre final.daca nu ma insel, niste oameni de la ferma incearca sa-l vaneze,deoarece acesta aparea din 13 in 13 ani.sau nu mai stiu sigur" Help please! Vreau sa-l gasesc! ?

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Filmul se numește „Jeepers Creepers II" (2003).
http://www.youtube.com/watch?v=gj1rwFz_ffY
Numai bine!

| Alina88w explică (pentru Diabolique):

Multuuumesc frumos! :*

| Diabolique a răspuns (pentru Alina88w):

Nu ai pentru ce!
Foarte bun filmul, dar prima parte ai văzut-o?
O seară faină în continuare!

| Alina88w explică (pentru Diabolique):

Da! Am descarcat si 1 si 2laughing Acum mi-am dat seama ca le-am vazut si inainte! Chiar sunt foarte bune, si 1 si 2! Daca ar mai fii si 3-ullaughing

4 răspunsuri:
| Alina88w explică:

Multumesc frumos:*