| PepsiiLemoon a întrebat:

Hei!big grinEste cineva fan Delena pe aici? (Damon si Elena - The vampire diaries ) Voi ce credeti? Isi va reaminti Elena amintirile pe care i le-a sters Damon? Si daca da, cum va reactiona? puppy dog eyes p.s : scuze daca am gresit categoria :-s

4 răspunsuri:
| Maddieeee a răspuns:

# da... normal doar se transforma in vampir happy nu stii si cu Caroline... love struck. eu sunt fannnnnnnn :X ii ador

| PepsiiLemoon explică (pentru Maddieeee):

Da`mi idul tau in privat te rog!puppy dog eyes daca vreei. :d

| ஐღArinaღஐ a răspuns:

Nu stiu cat de mult se potrivesc Elena si Damon (nu am vazut toate episoadele, inca le mai vizionez), dar stiu ca in sezonul 4 vor fi impreuna:http://www.youtube.com/watch?v=vXbXNCKEYak&feature=related si aici, un moment emotionant, cand Elena ii spune lui Stefan despre iubirea pe care i-o poarta lui Damon:http://www.youtube.com/watch?v=1OtwGYVxaAA

| DodyQkz a răspuns:

Hei! Si eu sunt mare fan Delena, am vazut toate episoadele serialului si am citit undeva ca in primul episod al sezonului 4 Elena se va apropia de Damon si isi va aminti constrangerile. Dupa parerea mea o sa se infurie pe el, dar, ca de fiecare data, o sa se impace ei cumvawinking.