| anonim_4396 a întrebat:

Hei, hei TPU! Imi puteti spune si mie niste filme cu catei? happy

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Bobby, legenda din Edinburgh (Greyfriars Bobby) 2005, Against the wild (2013), 3 Holiday Tails (2011), Ochi catifelați (Eyes of an Angel) 1991, Eight Below (2006), Call of the Wild (2009), Un homme et son chien (2008), Miracle Dogs (2007), Eu si Marley:Cățelușul (2011), Darling Companion (2012), Outside Providence (1999), Year of the Dog (2007), Outside Providence (1999), Homeward Bound: The Incredible Journey(1993), Snow Dogs (2002), Hotel for Dogs (2009), My Dog Skip (2000), Dog Lover's Symphony (2006), Prietenii lui Moș Crăciun (2010)
Poți alege și de aici:
http://www.cinemagia.ro/liste/filme-cu-caini-catei-si-catelusi-7203/

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Hachiko: A Dog's Story (2009), The Drop (2014)...

| fluture156 a răspuns:

Hachiko. Este superb filmul si cred ca o sa iti placa, asta daca nu l-ai vazut deja.

| anonim_4396 explică (pentru fluture156):

L-am vazut deja de vreo 3 ori. Mersi oricum! Si intr-adevar e suberb filmul! laughing)

| Anonim340 a răspuns:

Cel mai indicat, cel putin pentru mine, ar fi sa caut pe Google, pentru ca acești utilizatori care vor sa te ajute pot încurca numele sau data. Baftawinking

| Neluuu a răspuns:

Minus 25 de grade- un film excelent

| claudiualin5 a răspuns:

101 dalmatieni, doamna si vagabondul, ciuauas

| MelliMelisa a răspuns:

Snow Buddies, Calatoria-1993, Treasure Buddies

| D3niD3nisa a răspuns:

Http://www.cinemagia.ro/liste/filme-cu-caini-catei-si-catelusi-7203/, Poftim, ai mai multe filme pe site-ul asta. Fundita? :D